Aktualności

Schudnij na lato z czerwoną herbatą!

Big-Active Pu-Erh to długo leżakujące herbaty czerwone o wyjątkowych właściwościach i większej głębi smaku, który złagodzony został owocami cytryny lub grejpfruta. Nazywana „niszczycielem tłuszczu”, coraz częściej gości w codziennym menu naszych konsumentek! To już wszyscy wiemy.
Aby jeszcze bardziej przybliżyć magiczne właściwości naparu otrzymywanego po zalaniu liści pu-erh, przygotowaliśmy specjalną akcję – Klub Recenzentki czerwonych herbat Big-Active „Schudnij na lato z czerwoną herbatą!”. W ramach działań prowadzonych na dedykowanej podstronie portalu wizaz.pl, otrzymaliśmy setki zgłoszeń, w których opisywane były sposoby przygotowywania herbaty
i informacje o dodatkach do naparu, po które najchętniej sięgają internautki. Odpowiedzi wyróżniające się nie tylko oryginalnością, ale również niemałą wiedzą z zakresu herbaty zostało nagrodzonych zestawami herbat czerwonych Big-Active.
Dodatkowo, we współpracy z portalem kobieta.onet.pl przygotowaliśmy specjalny mini-site, stanowiący kompendium wiedzy nt. zdrowotnych właściwości herbaty czerwonej Big-Active. Dlaczego warto pić właśnie tą herbatę? Komu szczególnie jest polecana oraz w jaki sposób
ją przygotować, aby zachować wszystkie cenne właściwości? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy i oddania swojego głosu w „Sądzie Kipera”, czyli teście nt. wiedzy o herbacie czerwonej.