Big Active na blogach

Zielona Stylizacja Kasi

  • Kasia
  • Kasia

W grudniu i styczniu, na stronie serwisu Avanti24 zorgnizowaliśmy konkurs na zieloną stylizację, w którym nagrodami były między innymi bony do wykorzystania w sklepie Showroom, perfumy i 100 zestawów herbat Big-Active. Co należało zrobić? Stworzyć stylizację, inspirowaną zieloną herbatą, w której będą występowały zielone elementy, a następnie zrobić zdjęcie i przesłać je do redakcji serwisu. Powstało mnóstwo ciekawych prac, a my do konkursu zaprosiliśmy również sześć blogerek, związanych na co dzień z serwisem Avanti24.pl, które przygotowały specjalnie dla nas swoje interpretacje zadania konkursowego. Poniżej prezentujemy stylizację blogerki Kasi:) Sami oceńcie, jak Wam się podoba. Nas oczywiście zachwyciła:)

Stylizacja Green & Grey : Kasia: Nie lubię przekombinowanych zestawów, zazwyczaj króluje u mnie minimalizm i prostota, dlatego zielone spodnie o motywie dżungli zestawiłam ze stonowaną resztą stroju. Tej zimy królują szarości dlatego postawiłam na szary, oversize'owy płaszcz, który całkiem ładnie współgra z zielonymi elementami ubioru. Dodatkowo moja szafa wzbogaciła się o klasyczną kopertówkę Furla, która będzie podstawowym dodatkiem wielu wyjściowych zestawów:)

 

 Zdjęcia pochodzą z bloga Kasi

Jestem Kasia

Jestem Kasia

23-letnia blogerka ze śląska. Od 2009 roku prowadzi inspirujący blog, głównie o modzie. Jak sama pisze, kocha styl vintage oraz minimalizm w stylizacji.

http://www.jestemkasia.com