Big Active na blogach

Zielona Stylizacja Venili

  • Venilla

W grudniu i styczniu, na stronie serwisu Avanti24 zorgnizowaliśmy konkurs na zieloną stylizację, w którym nagrodami były między innymi bony do wykorzystania w sklepie Showroom, perfumy i 100 zestawów herbat Big-Active. Co należało zrobić? Stworzyć stylizację, inspirowaną zieloną herbatą, w której będą występowały zielone elementy, a następnie zrobić zdjęcie i przesłać je do redakcji serwisu. Powstało mnóstwo ciekawych prac, a my do konkursu zaprosiliśmy również sześć blogerek, związanych na co dzień z serwisem Avanti24.pl, które przygotowały specjalnie dla nas swoje interpretacje zadania konkursowego. Poniżej prezentujemy stylizację blogerki Venili, zatytułowaną "Zielono mi":)

Venila: Gdy czytasz te słowa drogi czytelniku, ta koszula już nie żyje. No chyba, że nastąpił jakiś cud o którym nie wiem i ubranie wróciło po praniu do normalnych wymiarów. Czasami zastanawiam się czy naprawdę jestem taka nieporadna w czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego czy może gram tylko w horrorze.

Zdjęcia pochodzą z bloga Venili. Fot. Paweł

Venila

Venila

Ma 25 lat i mieszka we Wrocławiu. Polonistka, dziennikarką oraz blogerka. Oprócz mody interesuje się sztuką (przede wszystkim literaturą, filmem, teatrem) oraz podróżami. jak sama pisze: ma niedowagę, nie lubi kotów i najbliżej jej do religii buddyjskiej. A nam bardzo podobają się jej stylizacje:)

http://www.venilakostis.com