Czas na kawę pysznie wspomagającą szczupłą sylwetkę! - Herbata Big-Active | Dopełnienie dobrych chwil

Publikacja:

Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sport

Czas na kawę pysznie wspomagającą szczupłą sylwetkę!

Nie oszukujmy się – nikt chyba nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia od kubka ciepłej kawy. Wszyscy wierzymy w jej pobudzającą moc, a przy tym mamy nadzieję, że ten aromatyczny napój pozytywnie wpłynie również na naszą sylwetkę. A jak jest naprawdę?

W przypadku pobudzenia, kawa często nie ma sobie równych. Jeśli natomiast zależy nam na wspomaganiu metabolizmu, to warto wiedzieć jedno. Kawa tylko ww niewielkim stopniu odpowiada za przyspieszenie spalania kalorii oraz hamowania apetytu. Na szczęście, dla tych, którzy dbają o sylwetkę jest alternatywa – La Karnita Slimming Coffee 2w1. Oprócz tego, że jest to połączenie kawy rozpuszczalnej z kawą zbożową, to w swym składzie zawiera L-karnitynę, chrom i błonnik. A to składniki, które w znacznie większym stopniu przyczyniają się zarówno do spalania kalorii, jak i utrzymania prawidłowej masy ciała! Większa ilość plusów? Napój kawowy umieszczony jest w wygodnych saszetkach, a zatem zawsze można go mieć przy sobie!

La Karnita Green Coffee 2 w 1 10 saszetek

La Karnita Slimming Coffee 2 w 1 10 saszetek

Przeczytaj też

Psychologia

Herbata – najlepszy towarzysz jesiennych dni?

Za oknem jesień. Czas chłodniejszych poranków, a także zmian w przyrodzie i w naszym ogólnym samopoczuciu. Czujemy się zmęczeni, apatyczni, ospali, często dopada nas przeziębienie, męczy nieustanny katar i kaszel.

Czytaj