Pięć kroków do dobrej formy - Herbata Big-Active | Dopełnienie dobrych chwil

Publikacja:

Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Zdrowie

Pięć kroków do dobrej formy

Początek roku czy zbliżające się lato to jedne z tych momentów, gdy najczęściej podejmujemy postanowienia związane z dbałością o formę i szczupłą sylwetkę. Oczywiście, wszelkie takie zamierzenia są godne docenienia! Jednak warto uświadomić sobie, że troska o kondycję czy figurę, a tym samym o dobre samopoczucie, powinna towarzyszyć nam na co dzień – czyli po prostu wejść nam w nawyk. Czy to trudne? Niekoniecznie! Przedstawiamy Wam pięć naprawdę prostych kroków, które pozwolą Wam poczuć się lepiej, lżej i przyjemniej.

piec-krokow-arphoto-v2

Po pierwsze: stawiaj sobie realne, a przy tym jasno sprecyzowane wymagania. Nie postanawiaj zbyt wiele, a wszystkie pozytywne zmiany wprowadzaj stopniowo. Nawet małe kroki mają znaczenie.
Dzięki temu unikniesz zniechęcenia, które mogłoby się pojawić, gdybyś nie zdołała osiągnąć celu. Zastanów się – co jest dla Ciebie najważniejsze, co chcesz zmienić w pierwszej kolejności?
Regularne, wartościowe, lekkie posiłki? 20-minutowy trening każdego dnia? Nakreśl swój plan – i do dzieła!

Po drugie bądź systematyczna. Pomogą Ci w tym właśnie te „małe kroki”, które zdecydowanie łatwiej realizować codziennie. Nie odpuszczaj - nawet, gdy na myśl przychodzą Ci różnorakie wymówki. Pamiętaj, że sukcesy, także te drobne, mogą uskrzydlać. Gdy poczujesz pierwsze efekty wprowadzonych zmian, to z pewnością zachowanie systematyczności przyjdzie jeszcze łatwiej.

Po trzecie – korzystaj ze wsparcia. Jeśli szukasz idealnego sprzymierzeńca w dbałości o dobrą formę, sięgnij po nasze herbatki funkcjonalne. To suplementy diety, które zawierają wiele składników aktywnych, wspierających utrzymanie odpowiedniej wagi, przemianę materii czy też naturalne oczyszczanie organizmu. Sięgnij po wariant, który jest najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb: 4 x Super Slim, Active Burn lub Detox.

Po czwarte – pamiętaj, że dbanie o siebie to przyjemność! Dlatego wybierz taki rodzaj aktywności, który naprawdę lubisz i postaraj się, by Twoja zdrowa i wartościowa dieta była też smaczna.
My również dbamy o to, by zapewnić Ci takie chwile przyjemności, dlatego nasze herbatki funkcjonalne mają pyszne, owocowe smaki. 4 x Super Slim to smak truskawki i mango, Active Burn przypadnie do gustu fankom granatu i czerwonej pomarańczy, a Detox to coś dla miłośniczek cytryny i papai.

Po piąte – odpoczywaj! Regeneracja to jeden z filarów holistycznej dbałości o siebie. Dlatego każdego dnia znajdź czas na relaks – najlepiej przy ulubionej herbatce funkcjonalnej Big-Active.
To idealne połączenie pożytecznego z przyjemnym!

piec-krokow-art-photo-v1

Herbata czerwona Pu-Erh o smaku cytrynowym 40tb

Herbatka ACTIVE BURN Spalanie 20 tb

Herbatka DETOX Oczyszczanie 20 tb

Herbatka 4 X SUPER SLIM Spalanie 20 tb

Przeczytaj też

Zdrowie

A cup of beautea

Coraz częściej patrzymy z zazdrością na Azjatki. Ich jasna cera oraz gładka skóra sprawiają, że na wiele lat zachowują młody wygląd. Jak to robią? Czas uchylić rąbka tajemnicy i podzielić

Czytaj