Harmonia w organizmie z herbatami funkcjonalnymi marki Big-Active - Herbata Big-Active | Dopełnienie dobrych chwil

Publikacja:

Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sport

Harmonia w organizmie z herbatami funkcjonalnymi marki Big-Active

Wakacje tuż-tuż, a wraz z nimi urlopy, wypady weekendowe i wieczorne spacery. Morze, góry, jeziora – cokolwiek sobie wymarzysz. To idealny moment, by postawić na siebie, nabrać energii i zmotywować się do zmiany. A nawet jeśli nigdzie się nie wybierasz, to pozwól marce Big-Active ponieść Cię w egzotyczną owocową wyprawę do Twoich kubków smakowych.

Jasne jest, że dbanie o siebie cały rok to ważna sprawa, jednak to właśnie zbliżające się gorące miesiące najbardziej motywują do skrupulatniejszego liczenia kalorii i wejścia na ścieżkę bycia fit. Harmonia w organizmie i zadbane ciało pozwolą Ci czuć się pewnie w stroju kąpielowym czy krótkich spodenkach. Regularne wizyty na siłowni, poranny jogging czy domowy fitness to świetne rozwiązania by zadbać o siebie, ale warto też zatroszczyć się o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu od wewnątrz.

Pobudzające zmysły kompozycje owoców, ekstraktów i składników pochodzenia ziołowego to niezawodni pomocnicy w uzyskaniu wewnętrznej harmonii organizmu. Jednym ze składników jest morszczyn – glon morski, który wesprze Cię w walce o sylwetkę. A morwa biała czy opuncja figowa to sprzymierzeńcy w redukcji wchłaniania węglowodanów. Marka Big-Active nie zapomina również o Twoich potrzebach smakowych – obecność w składzie grejpfruta czy granatu to wspaniała, nieco egotyczna, odskocznia od szarej codzienności i dietetycznych posiłków. Oderwij się na moment od obowiązków i postaw na siebie!

Herbatka Slim Plus Anti Yo Yo odchudzanie i stabilizacja wagi 20tb

Herbatka Active Burn spalanie 20tb

Herbatka 4 x Super Slim odchudzanie i oczyszczanie 20tb

Herbata czerwona Pu-Erh o smaku cytrynowym 40tb

Przeczytaj też

Zdrowie

Pięć kroków do dobrej formy

Początek roku czy zbliżające się lato to jedne z tych momentów, gdy najczęściej podejmujemy postanowienia związane z dbałością o formę i szczupłą sylwetkę. Oczywiście, wszelkie takie zamierzenia są godne docenienia!

Czytaj
Zdrowie

A cup of beautea

Coraz częściej patrzymy z zazdrością na Azjatki. Ich jasna cera oraz gładka skóra sprawiają, że na wiele lat zachowują młody wygląd. Jak to robią? Czas uchylić rąbka tajemnicy i podzielić

Czytaj