Energy czy Relax? Herbata uspokajająca czy herbata pobudzająca? To Ty wybierasz, czego potrzebujesz! - Herbata Big-Active | Dopełnienie dobrych chwil

Publikacja:

Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Relaks

Energy czy Relax? Herbata uspokajająca czy herbata pobudzająca? To Ty wybierasz, czego potrzebujesz!

Świat pędzi do przodu, my mamy coraz więcej obowiązków, a mniej czasu dla siebie i na swoje pasje. Czasami brakuje nam energii do działania, innym razem potrzebujemy chwili spokoju i wyciszenia. Czy istnieje jakaś skuteczna metoda, dzięki której odzyskamy równowagę?

Wiemy, że trudno Wam uwierzyć, ale w tym całym życiowym chaosie pomocna może okazać się … zielona herbata. Może ona zadziałać zarówno jako herbata pobudzająca, jak również jako herbata uspokajająca. Musicie spróbować!

Herbata pobudzająca

Zielona herbata z guaraną może na przykład skutecznie zastąpić poranną filiżankę kawy. To nie żart! Nowość w ofercie marki Big-Active, herbata pobudzająca Energy Guarana z Yerba Mate to połączenie zielonej herbaty z liśćmi mate i nasionami guarany. Napar, dzięki zawartym w nim składnikom, działa ożywiająco i zapewnia nam zastrzyk energii na dobry początek dnia. Wspomniane wcześniej nasiona guarany zmniejszają uczucie zmęczenia psychicznego, natomiast liście mate wzmacniają siły witalne organizmu. Dzięki temu staje się ona herbatą pobudzającą.

Herbata uspokająca

Czasami zależy nam bardziej na tym, by się wyciszyć i zrelaksować. Tu znowu z pomocą przychodzi herbata uspokajająca Relax Melisa z Lawendą. To niezwykła kompozycja liści zielonej herbaty z melisą i kwiatem lawendy. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom napar łagodzi uczucie niepokoju, wpływa pozytywnie na samopoczucie i pomaga się zrelaksować. Jeśli wypijemy taką herbatę uspokajającą wieczorem, może również wpłynąć korzystnie na spokojny sen.

Jeszcze na końcu przypomnimy Wam, jak przygotować idealny napar. Obie nasze nowości to herbaty w torebkach. Zalewamy je wodę o temperaturze 90°C. Po zalaniu wodą, herbatę Energy odstawiamy na 2-3 minuty, natomiast herbatę Relax nieco dłużej – od 4 do 9 minut. Gotowe!

Herbata Relax melisa z lawendą 20tb

herbata-energy-guarana-z-yerba-mat-energy

Herbata Energy guarana z Yerba Mate 20tb

Przeczytaj też

Psychologia

Bez stresu, po prostu relax!

Stres, w mniejszym lub większym stopniu, dotyka każdej z nas. Do jego powstawania przyczynia się wiele bodźców i czynników, na których działanie jesteśmy „wystawione” każdego dnia. Konsekwencje długotrwałego stresu bywają

Czytaj
Psychologia

Herbata – najlepszy towarzysz jesiennych dni?

Za oknem jesień. Czas chłodniejszych poranków, a także zmian w przyrodzie i w naszym ogólnym samopoczuciu. Czujemy się zmęczeni, apatyczni, ospali, często dopada nas przeziębienie, męczy nieustanny katar i kaszel.

Czytaj